İkizler burcunda yılın son dolunayı

12 Aralık Perşembe günü 19 derece açıyla İkizler burcunda meydana gelecek dolunay, pozitif etkileri yaşayacağımız Aralık ayının tek sert etkisi olacağa benziyor. İkili ilişkilerimizi etkileyecek bu hareket, çevremizle olan iletişim tonumuzu sertleştirirken, finansal konular üzerinde hakimiyet kurup herkesi daha tutumlu olmaya itecek.

Gezegen hareketleri etkili olacak

İkizler burcundaki 19 dereceli bu dolunay hareketi boyunca eğitim konularında ve seyahatlerimizde dikkatli olmakta fayda var. Dolunay oluştuğu esnada, Oğlak burcunda gerçekleşecek Venüs’ün iki kötücül gezegen olan Satürn ve Plüton arasında sıkışması, Venüs’ün iyimserliğini yok edecek. Bu durum hem aşk hayatında hem de maddi konularda ciddi krizler yaşamanıza sebep olabilir.

Koç burcu

Eğitim hayatınızda stresli zamanlardan geçebilirsiniz. Kardeşlerinizle, akrabalarınızla olan iletişiminiz sert bir hal alabilir, çevrenize karşı olan yıkıcı eleştirileriniz kalp kırabilir. Koç burçları için çok zor olsa da, empati kurarak bir yaklaşım sergileyebilirsiniz.

Boğa burcu

Dolunayın etkisiyle değerli eşyalarınızı kaybedebilirsiniz. Telefon, cüzdan, mücevher gibi eşyalarınızı her yerde bırakmamaya özen gösterin. İnternet üzerinden finans işlemleri yaparken iki kere kontrol edin. Maddiyatla ilgili konularda aksilikler yaşamanız olası.

İkizler burcu

Sizin burcunuzda gerçekleştiği için sinirlerinize hakim olmanız gereken bir döneme hazırlıklı olun. Yaşayacağınız aksiliklere karşı soğukkanlılığınızı koruyun ve ani tepkiler vermekten kaçının. Aşk hayatınızda pervasızca hareketleriniz olumsuz sonuçlar doğurabilir, boşanmaya kadar gidecek geri dönüşsüz bir yola girebilirsiniz. Unutmayın, birkaç gün sonra sular durulunca pişman olacaksınız.

Yengeç burcu

Sağlığınıza dikkat etmeniz gereken günlerdesiniz. Önemsemediğiniz bir durum gereksiz yere hastanede vakit geçirmenize sebep olabilir. Depresif olabileceğiniz birkaç gün olabilir. Tam aksine mutlu olacağınız bir yıl sizi beklerken bir dolunayla enerjinizi düşürmeyin.

Aslan burcu

Yanlış anlaşılmalardan ötürü arkadaşlarınızla karşılıklı gerginlik yaşamanız muhtemel. Bu dönemde kalp kırmadan kendi kabuğunuza çekilmeniz yerinde bir karar olacaktır. Çevrenize karşı sergilediğiniz tahammülsüz tavrınız hissedilebilir ölçüde olabilir.

Başak burcu

İkizler burcundaki dolunay kariyer hayatınızda gerginliklere sebep olabilir. İstemeden yöneticinizle söz düellosuna girebilirsiniz. Sizin titiz ve dikkatli çalışmalarınızı göz ardı etmesi canınızı sıkabilir. Siz yine de istikrarlı bir şekilde duruşunuzdan ödün vermeden işinizi yapmaya devam edin. Jüpiter’in etkisi yıl boyu üzerinizde olacağından, kariyer basamaklarında hızla yükseleceksiniz.

Terazi burcu

Seyahatlerinizde dikkatli olmalısınız. Gideceğiniz yer için birkaç saat önceden çıkmanız gerekebilir. Gecikmeler veya aksilikler olabilir. Akademik yaşantınızda elinizde olmayan durumlardan dolayı aksaklıklar yaşayabilirsiniz.

Akrep burcu

Elektronik eşyalarda beklenmedik arızalarla karşılaşabilir, internet üzerinden yapacağınız para transferlerinde ya da alışverişlerde sorun yaşayabilirsiniz. Güvenmediğiniz yerlere bilgilerinizi vermeyin. Sizin veya eşinizin bilinmeyen bir borcu ortaya çıkabilir.

Yay burcu

Eşinizle veya sevgilinizle yaşayacağınız anlaşmazlıklar aranızdaki gerilimi tırmandırabilir. Meraklı tavırlarınız ve her şeye bir açıklama istemeniz karşı tarafı sıkabilir. Bazen oluruna bırakmak daha iyi bir seçenek olabilir. Ortak iş açanlar varsa aynı durum ortağınızla ilgili de geçerli olacak. Aynı fikir üstünde uzlaşamayabilirsiniz.

Oğlak burcu

İş ortamında sinirlerinizi bozacak durumlarla karşılaşabilirsiniz. Bu süreçte kendinizi motive ederek sakin kalmayı başarabilirseniz, dolunayın etkisi kaybolduktan sonra olumlu sonuçlar elde edebilirsiniz. Evcil hayvanınızın sağlıkla ilgili problemlerine dikkat edin. Genel olarak gergin geçecek dolunay sürecinde kendinizi yormamaya özen gösterin.

Kova burcu

Çocuklarınızla ve sevdiğinizle olan ilişkiniz sekteye uğrayabilir, anlaşmazlıklar ortaya çıkabilir. Birbirinize karşı agresif tavırlar sergileyeceğiniz şu günlerde, ruh halinize iyi gelecek aktivitelerde bulunmakta fayda var. Çünkü normal koşullardaki tutumunuzdan maalesef eser kalmayacak.

Balık burcu

İletişim konusunda yaşayacağınız olumsuzlukların etkisiyle aile içinde tartışmalar, gerginlikler yaşanabilir. Evinizde bir süredir yapmayı planladığınız işleri rafa kaldırmakta fayda var. Küçük ev kazalarına karşı riski durumlara hazırlıklı olun ve önlem almayı ihmal etmeyin.

Gizem Bozdağ

haber 24 ntv spor izmir haber istanbul haber bina guvenlik sistemi guvenlik sistemi teknim alarm sistemi kamera sistemi kamera sistemi bakıcı kamera sistemi bakıcı kamera sistemi Google