Chloe’den Serdar Ortaç’a nafaka cevabı

Ünlü popçu Serdar Ortaç, 5 yıllık evliliğin ardından Ağustos 2019’da boşandığı Chloe Loughnan için yaptığı açıklamayla tepki topladı.

“10 senelik hizmetin bedeli

Eski eşi Chloe’ye ödeyeceği 1 milyon TL’lik tazminat ve nafaka hakkında konuşan Popçu, “Bir kadınla evleniyorsun 10 seneni veriyor. Hanıma 10 senelik hizmetinin karşılığında nafaka verdim. Bu parayı Chloe’ye vermem gayet normal. Bu nafaka, onun bana 10 yıllık hizmetinin bedeli. Bence hak ettiği bir şey ben vermek istedim de verdim zaten böyle düşünmesem davalık olurduk. Kontrat yaptık. Her ay güzel bir miktar ödüyorum. Bir yılda bitecek. Kafamı hiç ağrıtmayan biriydi. Verdiklerim helal olsun.” dedi.

“Üzüldüm”

İrlanda-Türkiye arasında mekik dokuyan Chloe Loughan ise Serdar Ortaç’ın açıklamasını, ‘talihsizlik’ olarak yorumladı. “Üzüldüm. Hizmetlisi değil, karısıydım, can yoldaşıydım.” dedi.

Etiketler
haber 24 ntv spor izmir haber istanbul haber bina guvenlik sistemi guvenlik sistemi teknim alarm sistemi kamera sistemi kamera sistemi bakıcı kamera sistemi bakıcı kamera sistemi Google