Mininmalist ile az ve öz moda


Yeni nesil giyimin adı Minimalist ile “az ve öz moda” zamanı

Pandemi süreciyle birlikte sadeleşme akımının önemi bir kez daha anlaşılırken genç ve dinamik bir marka doğdu. Minimalist, yeni nesil giyim markası mottosuyla kaliteli kumaş ve organik pamuğu birleştiriyor.

Az çoktur moda anlayışının yeni temsilcisi: Minimalist

Yaşam alanlarında sadeliğe yönelen kişiler, moda anlayışını da minimal düzeyde tutmaya başlıyor. Gardıropta giyilmeyi bekleyen fazlalıklar yerine özgür moda anlayışı ile sadeliği birleştiren akıma yerli ve dinamik marka Minimalist cevap veriyor.

Kaliteli kumaş ve konfor ikilisini motto edinen Minimalist, 2020 yılı ile birlikte yaşanılan sadeleşme akımına eşlik ediyor. Özgür ve sade tasarımları ile her tarz moda anlayışında kullanıcısı ile birlikte olmayı amaçlıyor.

Gençliğin enerjisini olgun ve sade moda anlayışı ile harmanlayan Minimalist ekibi; kalite, konfor, şıklık ve özgürlük temelli üretimi geçmişten geleceğe taşıyacak inançla çalışmalarına ekliyor.

Şu anki ürün gamı rahat kesim, bisiklet yakalı, uzun kollu basic sweatshirt’ler, tişörtler ve fermuarlı ve kapüşonlu sweatshirtlerden oluşan Minimalist’in kumaşlarında kullanılan boyalar sertifikalı ve güvenli. İnsan sağlığına zarar vermiyor.

Minimalist, sadeleşmenin ve rahatlamanın dolaplara yansıması olacak ürünleri ile sürdürülebilir bir marka olma bilinciyle çalışmalarını yürütüyor.

Az çoktur bilinciyle hareket eden her moda severi Minimalist’in dünyasına davet ediyor.

Minimalist A.Ş. Hakkında: Bir Yasin Global Group şirketi olan ve 2020 yılı ile birlikte yaşanılan sadeleşme akımına eşlik eden Minimalist, kaliteli kumaş ve konfor ikilisini motto ediniyor.

Özgür ve sade tasarımları ile her tarz moda anlayışında kullanıcısı ile birlikte olmayı amaçlıyor. Markasının temelleri, minimalizm akımından etkilenen Minimalist; kalite, konfor, şıklık ve özgürlük temelli moda anlayışını geçmişten geleceğe taşıyacak inançla çalışmalarını sürdürüyor.

Minimalist, sadeleşmenin ve rahatlamanın dolaplara yansıması olacak ürünleri ile sürdürülebilir bir marka olma bilinciyle çalışıyor.

Ürünler ve marka ile ilgili detaylı bilgiye http://minimalist.com.tr/ adresinden ulaşabilirsiniz.

haber 24 ntv spor izmir haber istanbul haber bina guvenlik sistemi guvenlik sistemi teknim alarm sistemi kamera sistemi kamera sistemi bakıcı kamera sistemi bakıcı kamera sistemi Google