sütyen

sütyen

Kom iç giyim firması 1950 yılından bu yana yaklaşık 60 yıldır iç giyim ve mayo sektörlerinde bayanların ilk tercihi olmayı başarırken ilerleyen yıllara rağmen istikrarlı bir yükseliş sergilemiştir. Bu şekilde yurt dışındaki başarılı mayo ve iç çamaşırı markalarının lisanslı üretimlerini yapma hakkına sahip olmuş, Türk iç giyim kullanıcılarının istek ve beğenilerine uygun tasarımlar yaparak daha fazla rağbet gören markalar arasında yer almıştır. İnternet dünyasında iç çamaşırı sektörünün en iyi markalarının %100 orijinal ürünlerinin satışını ve pazarlamasını üstlenmiş olan pembeo modanindili.comnbb ve kom sütyen ürünlerinde tarz ve beklentilere uygun seçenekler sunmaktadır.

Nbb sütyen ve diğer marka iç çamaşırı ürünlerinde kargo masrafı olmadan ürün teslimatı yapmayı mümkün hale getiren internet sitesi, istediğiniz spor, trend, klasik ya da fantezi tarzlarına uygun iç giyim ürünlerinin uygun fiyatlı satışını yapmaktadır. Uluslararası kalitede üretim yapan kom sütyen ve mayo ürünlerinin yanı sıra kombinezon, jartiyer ve korse ürünlerinde de ihtiyacınız olan beden ve boyutlarda pek çok renk ve detay seçenekleriyle beğenilerinize sunulmaktadır.

İnternet sitesinde yapacağınız alışverişlerde %35’lik indirim hakkı kazanarak alacağınız nbb sütyen, kom iç çamaşırı ve diğer marka ürünlerde çok avantajlı satış fiyatlarından yararlanabilirsiniz. Ayrıca istediğiniz ek ihtiyaç niteliğinde olan sütyen ip, ek aparat gibi pembeo modanindili.comürün kataloğunda bulunan farklı ürün gruplarına da uygun fiyatlarla ulaşabilirsiniz. Başlıklı resimde

Modanin Dili sutyentakim on 2015-06-26 01:45:07 tarihinde yayınladı

Tagged: