Netflix’te şu an izleyecek bir film bulmaya mı çalışıyorsunuz?

 Anne With An E

Hayatı keşfettiğinizde neşeyle sorhoş olur musunuz?
Breaking Bad’in senaristlerinden Moira Walley-Beckett’ın yaratıcısı olduğu Netflix dizisi Anne With an E, muhteşem bir hayal gücüne sahip olan Anne Shirley’nin maceralarını konu alıyor. Sıcacık, iç ısıtan, hayal kurmaktan asla vazgeçmeyen ve içimizdeki çocuğa  dokunan Anne, hepimizin ihtiyaç duyduğu muhteşem bir ilham kaynağı.

19. yüzyılın büyüsünü olduğu gibi yansıtan ve  görsel anlamda oldukça başarılı 2 sezonluk dizinin müptelası olacaksınız. 22 Eylül Pazar günü CBC Televizyonu’nda 3. sezonu yayınlandı ancak, Netflix henüz yeni sezonu duyurmadı.

  • Atypical
18 yaşındaki otizmli Sam Gardner’in zekasına hayran kalmaya hazır mısınız?
Otizmli bireylerin toplumda yaşadığı sorunlar konu olsa da aslında Atypical, neyin gerçek olduğunu düşünmemizi sağlıyor. Kalabalıktan, gürültüden, kendisine dokunulmasından hiç hoşlanmayan Sam’in iç dünyasında yaşadıkları muazzam bir görselle ekrana yansıtılıyor. Kendince geliştirdiği yöntemlerle bütün zorluklara karşı bir birey olma mücadelesi ile sınırları nasıl zorladığına tanıklık edeceksiniz. Zaman zaman Abla-Kardeş ilişkisinde cömertliğin ve fedakarlığın duygusuna kapılsanız da en güçlü anlatım biçimi olan mizahla birleştirilmiş bu 2 sezonluk diziyi keyifle izleyeceğinizin garantisini veriyoruz.

  • The Good Place​
Ölümden sonraki hayatın eğlenceli bir şekilde kurgulandığını söyleyebiliriz. Evrenin nasıl işlediğine dair sana verebileceğimiz bir cevap olsaydı önerimizin bir anlamı kalmazdı. 🙂 

Dünyadaki hayatını bencil ve umursamaz biri olarak geçiren Elenaor, Bad Place’in ne kadar korkutucu bir yer olduğunu öğrenip gerçek karakterini  saklamaya karar verir ve yerini sağlamlaştırmak için Chidi’den iyi insan olma dersleri almaya başlar.

Masal dünyasında hayal edebileceğiniz bir yer de , yeni komşularıyla yaşamaya başlayan Eleanor’un maceralarına tanık olurken dizi karakterlerini çok seveceksiniz.

Etiketler

Bunlarda İlginizi Çekebilir

haber 24 ntv spor izmir haber istanbul haber bina guvenlik sistemi guvenlik sistemi teknim alarm sistemi kamera sistemi kamera sistemi bakıcı kamera sistemi bakıcı kamera sistemi Google